Strona Główna | Nowości | Galeria | Artykuły | Linki | Kontakt | Dodaj link | Dodaj newsa | Dodaj artykuł | Dodaj zdjęcie Wrzesień 26 2016 07:22:50  
Osiągniecia uczniów
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Ostatnie Artykuły
Hemofilia
XX wiek po 1939r
XX wiek do 1939r
Przełom XIX i XX wieku
XIX wiek - 2 część
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy
ZDJĘCIA Z ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 ZNAJDUJĄ SIĘ https://www.facebook.com/psplaskowkachor
Zebranie z rodzicami

Informujemy, że spotkanie z rodzicami odbędzie się 28 września
o godzinie 16.30

DORADCA METODYCZNY

Katarzyna Liro
nauczyciel matematyki, informatyki i oligofrenopedagog
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
w Dąbrowie Tarnowskiej

KONCERTOWO

Dnia 21 września odbył się pierwszy w tym roku szkolnym koncert - dziś rządziły instrumenty perkusyjne rodem z Afryki, a grał pan Sylwek

Dzień modlitwy za Ojczyznę

Dnia 14 września, w środę nasi uczniowie - jak co roku, wybrali się autokarem na Mszę Świętą do Odporyszowa.

PODZIĘKOWANIA

Pragniemy serdecznie podziękować panu Mateuszowi Biesiowi oraz jego żonie Katarzynie, którzy przekazali na rzecz szkoły przybory szkolne.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami.
Msza Święta z tej okazji odbędzie się 1 WRZEŚNIA (czwartek) o godzinie 9.00

JUŻ WAKACJE

JUŻ WAKACJE


Życzę Wam abyście czas wakacji wykorzystali jak najmądrzej z korzyścią dla swojego zdrowia i intelektu. Uczyć się można wszędzie i zawsze... poznawajcie świat, uczcie się go wszędzie, na plaży w podróży, ale również starajcie się odkrywać walory miejsc rodzinnych i dobrze znanych okolic. Bawiąc się pamiętajcie o bezpieczeństwie, aby wszystko co robicie nie zagrażało zdrowiu i życiu. Udowodnicie tym sobie i bliskim, że jesteście rozsądni i odpowiedzialni. Wszystkim życzę niepowtarzalnych wspaniałych wakacji, pięknej pogody, fantastycznych przygód i odrobiny tęsknoty do szkoły...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

O godzinie 9.00 dnia 24 czerwca cała społeczność szkolna wraz z rodzicami i nauczycielami, wybrała się na Mszę Świętą, aby podziękować za kolejny rok nauki.
Po Mszy 5 i 6 klasa przedstawiła swoją część artystyczną wszystkim uczniom i przedszkolakom.

Pożegnanie klasy 6

Dnia 22 czerwca w godzinach popołudniowych mieliśmy okazję obejrzeć ostatni występ naszych absolwentów - klasy 6. Były łzy, smutek, ale też zadowolenie - z dobrych wyników na świadectwie, z zawartych w murach naszej szkoły przyjaźniach... tak to już jest, że coś się kończy, aby coś nowego mogło się zacząć.
Klasa 6 pod kierunkiem pani Katarzyny Kosmali przygotowała część artystyczną, w której nie szczędzili podziękowań dla nauczycieli, rodziców i młodszych kolegów i koleżanek. Był też wątek humorystyczny :)
Klasa 5 także przygotowała wiersze i piosenki wraz ze swoją wychowawczynią - panią Małgorzatą Figiel. Tradycyjnie - nie zabrakło zabawnych przyśpiewek o absolwentach:)

FESTYN RODZINNY 2016

Oj, co to był za festyn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogody lepszej sobie wymarzyć nie mogliśmy.
Festyn zaczęliśmy o 15.00, wystąpiły nasze kochane dzieciaki: polonez - klasa 1 (gościnnie 2 i 3) -> taniec najmłodszych (przygotowanie pan Bartek Szułakiewicz)
-> piosenki obu grup przedszkolnych -> taniec zerówki (przygotowanie pan Bartek Szułakiewicz) -> występ klasy 1, 2, 3 i 4 -> piosenka w wykonaniu Oli Kozioł z klasy 5 ->taniec grupy tanecznej z naszej szkoły (przygotowanie Adrian Miś)
-> występ rodziców

Wycieczka do Krakowa

Dnia 8 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami - panią Iwoną Gębala, panią Katarzyną Jurek oraz księdzem Marianem Kotem, wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem podróży były Łagiewniki - o godzinie 10.30 uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, na której dziękowaliśmy wraz z dziećmi z klasy II za dar Komunii Świętej.

Strona 1 z 25 1 2 3 4 > >>
Copyright © 2009


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie