Strona Główna | Nowości | Galeria | Artykuły | Linki | Kontakt | Dodaj link | Dodaj newsa | Dodaj artykuł | Dodaj zdjęcie Sierpień 25 2016 16:53:48  
Osiągniecia uczniów
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009
Ostatnie Artykuły
Hemofilia
XX wiek po 1939r
XX wiek do 1939r
Przełom XIX i XX wieku
XIX wiek - 2 część
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy
ZDJĘCIA Z ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 ZNAJDUJĄ SIĘ https://www.facebook.com/psplaskowkachor
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami.
Msza Święta z tej okazji odbędzie się 1 WRZEŚNIA (czwartek) o godzinie 9.00

JUŻ WAKACJE

JUŻ WAKACJE


Życzę Wam abyście czas wakacji wykorzystali jak najmądrzej z korzyścią dla swojego zdrowia i intelektu. Uczyć się można wszędzie i zawsze... poznawajcie świat, uczcie się go wszędzie, na plaży w podróży, ale również starajcie się odkrywać walory miejsc rodzinnych i dobrze znanych okolic. Bawiąc się pamiętajcie o bezpieczeństwie, aby wszystko co robicie nie zagrażało zdrowiu i życiu. Udowodnicie tym sobie i bliskim, że jesteście rozsądni i odpowiedzialni. Wszystkim życzę niepowtarzalnych wspaniałych wakacji, pięknej pogody, fantastycznych przygód i odrobiny tęsknoty do szkoły...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

O godzinie 9.00 dnia 24 czerwca cała społeczność szkolna wraz z rodzicami i nauczycielami, wybrała się na Mszę Świętą, aby podziękować za kolejny rok nauki.
Po Mszy 5 i 6 klasa przedstawiła swoją część artystyczną wszystkim uczniom i przedszkolakom.

Pożegnanie klasy 6

Dnia 22 czerwca w godzinach popołudniowych mieliśmy okazję obejrzeć ostatni występ naszych absolwentów - klasy 6. Były łzy, smutek, ale też zadowolenie - z dobrych wyników na świadectwie, z zawartych w murach naszej szkoły przyjaźniach... tak to już jest, że coś się kończy, aby coś nowego mogło się zacząć.
Klasa 6 pod kierunkiem pani Katarzyny Kosmali przygotowała część artystyczną, w której nie szczędzili podziękowań dla nauczycieli, rodziców i młodszych kolegów i koleżanek. Był też wątek humorystyczny :)
Klasa 5 także przygotowała wiersze i piosenki wraz ze swoją wychowawczynią - panią Małgorzatą Figiel. Tradycyjnie - nie zabrakło zabawnych przyśpiewek o absolwentach:)

FESTYN RODZINNY 2016

Oj, co to był za festyn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogody lepszej sobie wymarzyć nie mogliśmy.
Festyn zaczęliśmy o 15.00, wystąpiły nasze kochane dzieciaki: polonez - klasa 1 (gościnnie 2 i 3) -> taniec najmłodszych (przygotowanie pan Bartek Szułakiewicz)
-> piosenki obu grup przedszkolnych -> taniec zerówki (przygotowanie pan Bartek Szułakiewicz) -> występ klasy 1, 2, 3 i 4 -> piosenka w wykonaniu Oli Kozioł z klasy 5 ->taniec grupy tanecznej z naszej szkoły (przygotowanie Adrian Miś)
-> występ rodziców

Wycieczka do Krakowa

Dnia 8 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami - panią Iwoną Gębala, panią Katarzyną Jurek oraz księdzem Marianem Kotem, wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Głównym celem podróży były Łagiewniki - o godzinie 10.30 uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, na której dziękowaliśmy wraz z dziećmi z klasy II za dar Komunii Świętej.

X Jubileuszowy Gminny Konkurs Recytatorski literatury Dziecięcej

Dnia 2 czerwca, o godzinie 10.00 w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski dla najmłodszych. Naszą szkołę reprezentowali:
Aleksandra Miękina z klasy II, Wiktoria Mikuła z klasy II oraz Szymon Bieś z klasy III.

Wyniki konkursu BEZPIECZNIE NA WSI

Wyniki konkursu BEZPIECZNIE NA WSI - NIEBEZPIECZNE ATRAKCJE W WAKACJE
Pisaliśmy kiedyś, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs plastyczny. Z naszej szkoły do konkursu na etapie powiatowym wybrano trzy prace z klas I - III oraz trzy prace z klas IV - VI.
Dnia 25 maja odwiedził nas przedstawiciel Instytutu z informacją, iż nasza szkoła zgarnęła aż dwa miejsca na podium na sześć możliwych !!! W owym konkursie brało udział bardzo wiele szkół, dlatego też jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy tak wysoko ocenieni.

KONKURS CZYTELNICZY

W połowie maja Pani Urszula Gębala zorganizowała dla uczniów klas I - III konkurs czytelniczy. Uczniowie, którzy wyraził chęć wzięcia udziału, otrzymali kilka utworów literackich do przeczytania i przeanalizowania. Gdy dzieci zapoznały się z wierszami, dostały test zawierający pytania tematyczne.

BRD

17 maja odbył sie etap powiatowy konkursu BRD. Tym razem nasi reprezentanci zajęli 6 miejsce, jednakże poziom był bardzo wysoki i wyrównany

Koncert muzyczny w rytmach Disco

9 maja odbył się kolejny koncert muzyczny - tym razem mieliśmy okazje posłuchać muzyki disco, techno oraz dance - czyli to, co lubimy najbardziej.

Strona 1 z 24 1 2 3 4 > >>
Copyright © 2009


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie